Grozā 0 preces

Veikals

Akrigēls K2 Naked, 15ml

€ 16.90
€ 10.00
Atlaide: 41%

K2 Akrigēls ir inovācija nagu kopšanas produktu ražošanas industrijā!

Nagu pieaudzēšana vēl nekad nav bijusi tik viegla!  Akrigēlam ir ļoti laba saķere ar dabīgo nagu, kas padara manikīru par super izturīgu! Tas varētu būt lielisks risinājums klientiem ar adhēzijas problēmām, kuru rezultātā parasts gēls atslāņojas no naga plātnes! Turklāt Akrigēls ir ļoti stabils un nenotek darba gaitā, kas ļauj uzmodelēt uzreiz vairākus nagus un to ir tik pat viegli novīlēt kā parsto UV gēlu!

Mūsu K2 Akrigēlam nav nepieciešama bāze un tam nav lipīgā slāņa!

!Akrigēls nav ieteicams alerģiskiem vai jūtīgiem cilvēkiem!

 

 

Kā lietot?

1.      Atbīdi un apstrādā kutikulu.

2.      Nobafo dabīgo nagu un azliec praimeri.

3.      Piemeklē nagam atbilstoša izmēra K2 Dual tipsi.

4.      Ielēj K2 Liquid Solution šķidrumu kādā stikla traukā. Izmanto metala špaktelīti Akrigēla izņemšanai. Iemercē špaktelīti šķidrumā un izņem nelielu Akrigēla daudzumu.

5.      Uzliec Akrigēlu ar špakteļa palīdzību uz tipša un ar otiņas palīdzību izlīdzini. Izmanto K2 Liquid Solution šķidrumu vieglākai Akrigēla izlīdzināšanai.

6.      Uzliec tipsi ar Akrigēlu uz sagatavota naga un noņem Akrigēla pārpalikumus ar otiņas palīdzību, kas var izspiesties tipša sānu malās.

7.      Izžāvē nagu UV lampā: 120 sec, LED lampā: 90 sec.

8.      Uzmanīgi noņem tipsi un sāc vīlēt brīvo malu un sānu malas, piešķirot nagam vēlāmu formu. !K2 Akrigēlam nav lipīgā slāņa!

9.      Uzliec Topu!

Produkta kods: 1360-15
Skaits
Atainojiet, nav izveidota neviena atsauksme!

Jūs nesen skatijāties

Saistītie produkti

Colour Gel Neon Light Orange
Colour Gel Neon Light Orange
Colour Gel Neon Light Orange Neon gēls
Krāsainos gēlus var pielāgot ikvienam jūsu dzīves notikumam.  Ideāla iespēja ieviest krāsu ikdienas dzīvē savā salonā un palutināt savus klientus. Žāvēt UV lampā 120 sek., LED lampā 90 sek. 5ml.
€ 5.90
Skatīt vairāk
Spider gēls sarkans, 5ml Akcija
Spider gēls sarkans, 5ml
Spider gēls sarkans, 5ml
Taisno līniju iezīmēšana aizņem daudz laika un pacietības? Varbūt zīmēšana nav tā stiprā puse? Izmēģiniet mūsu jauno produktu: Spideer gēlu. Ar šo elastīgu gēlu Jūs radīsiet skaistu un taisnu līniju dizainu pāris sekunžu laikā! Viegli lietojams jauniesācējiem! Vidējās viskozitāt..
€ 4.45
€ 8.90
Skatīt vairāk
Mystic sērijas uv geli no nails2000
Mystic Gel Imperial
Mystic Gel Imperial Metallic UV gēli
Metāla krāsas gēli ar hameleonam līdzīgu efektu un unikālu krāsu spožumu. Šie gēli sastāv no vairāku augstas kvalitātes pigmentu maisījumiem, kas rada hameleonam līdzīgu efektu. Katrs iepakojums: 5ml.
€ 5.90
Skatīt vairāk