Grozā 0 preces

Kursi

Nails2000 ir viens no vadošajiem zīmoliem gēla nagu pieaudzēšanas speciālistu sagatavošanā. Mēs piedāvājam kursu apguvi gan jauniesācējiem, gan pieredzējušiem meistariem kvalifikācijas paaugstināšanai pēc Nails2000 standartiem.

Kāpēc izvēlēties tieši Nails2000?

  • Mēs veicam praktiskās nodarbības uzaicinot reālās modeles. Treniņam mēs neizmantojam makslīgos pirkstus.              
  • Mūsu kursi ir sertificēti pēc vācu standartiem: Institute for Standardization, EN ISO 9000 : 2008, DEKRA
  • Mūsu pasniedzēji ir apguvuši apmācības Vācijā un ir sertificēti šim darbam.
  • Mūsu pasniedzēji pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju un prasmes piedaloties semināros un kursos Vācijā un Norvēģijā.
  • 25 gadu pieredze nagu modelēšanas kursu pasniegšanā.
  • Iespēja bez maksas piedalīties jau apgūtajos kursos pie Nails2000 pārstāvjiem, lai atsvaidzinātu savas zināšanas.
  • Individuāla pieeja katram māceklim. Viens pasniedzējs drīkst apmācīt ne vairāk kā 4 apmācāmos.
  • Augstas kvalitātes produkcija, kas ideāli sader savā starpā.
  • Gaišas, plašas un izvēdinātas telpas, kas pēc Eiropas standartiem, ir aprīkotas ar visu mācībām nepieciešamo.
  • 10% atlaide visai Nails2000 produkcijai semināru dienās.

 

Jūsu pašreizējā situācija:

Man jau ir savs salons, bet es vēlos iemacīties vairāk! Mūsu POWER INTENSIV seminārā mēs atsvaidzinām atmiņā kā veikt gan jauna komplekta uzlikšanu, gan profilaksi Nails2000 tehnikā. Šis intensīvais seminārs ilgst tikai vienu dienu un tajā ir apkopota divu dienu kursu informācija.

Es vēlos atvērt savu salonu! Mēs iesakām mūsu PREMIUM NAIL semināru. Seminārs ilgst 4 dienas, kurās mēs iemacīsim Jums pašu svarīgāko un nepieciešamāko sava salona vai nagu studijas izveidei.

Es vēlos strādāt par nagu pieaudzēšanas speciālistu, lai vēlāk varētu atvērt savu salonu! Šeit mēs varam ieteikt mūsu divu dienu semināru - STARTA SEMINĀRS. Šis seminārs ietver sevī „Bāzes kursu” un „Profilakses kursu” (2 dienas). Mēs iemācīsīm kā modelēt  jaunu  nagu, un kā veikt profilaksi. Pēc apmācībām Jūs esat laipni gaidīta uz citiem mūsu semināriem.

Es jau esmu apguvusi kursus pie Nails2000 parstāvjiem un vēlos atsvaidzināt savas zināšanas! Piedāvājam piedalīties mūsu STARTA SEMINĀRĀ bez maksas, ja iepriekš esiet apguvusi kursus pie mums.

Es esmu nagu pieaudzēšanas speciālists. Vēlos iepazīties ar Jūsu produkciju un iemācīties strādāt pēc Jūsu tehnikas! Šajā gadījumā mēs piedāvājam apgūt POWER INTENSIV semināru. Jums būs iespēja iemācīties strādāt Nails2000 tehnikā, kā arī iepazīties mūsu produkciju.